Nejpopulárnější videa

  • Nejlepší pranky

    Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

  • Šéfkuchař

    Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

  • Vítězství poháru

    Remi Gaillard - Vítězství poháruRémi se nebál zapojit do oslav vítězství, což není nic zvláštního, ale on nezůstal pouhým divákem, tentokrát se přidal do řad hráčů. A tak moc to prožíval, že by nikoho nenapadlo, že není součástí vítězného týmu. Dokonce ho s pohárem vyfotografovali do novin! A to není všechno, s úsměvem podal i rozhovor pro televizi. Kolik takových asi po světě běhá?

Lidský svět z pohledu zvířat

Ohodnotit video
(0 hlasů)

Rémi Gaillard - Lidský svět z pohledu zvířatRémi Gaillard opět nezklamal. Jeho zvířecí videa vždy pobaví. Tentokrát se s přáteli převlékli za kosatku, plejtváka a delfína a v několika povedených scénkách se podívali na svět z druhé strany. Přesto, že videa jsou plná humoru a srandy, nutí Vás to se zamyslet. Vtipnou formou pobavil spoustu kolemjdoucích - co Vás? Líbilo se?

Další informace

Více z této kategorie: « Pes Planeta zvířat »

Zanechat komentář