Nejpopulárnější videa

  • Nejlepší pranky

    Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

  • Šéfkuchař

    Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

  • Tříhvězdičkový výtah

    Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Remi Gaillard - Operační výtahJdete do práce, vstoupíte do budovy, hledáte výtah, přivoláte výtah, otevřou se dveře a tam se zrovna operuje. Ano skutečně. Rémi Gaillard má dar šokovat lidi a nejen to, on to dělá rád. Libuje si v tom, dělat věci jinak, než je obvyklé, používat věci naprosto jinak, než je běžné. To ho dělá originálním. Kdo naposledy rozesmál Vás?

Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Remi Gaiilard - Tahitský výtahVždycky ráno, cestou do práce, by určitě každý uvítal ten tahitský výtah vlevo – takové „hezké dobré ráno". To, že součástí je i drink, je vedlejší. Rémi Gaillard opalující se ve výtahu vpravo spíš evokuje otázku „Jak to, že on si užívá a já nééé?" Dokonalé video, Rémi, tohle se povedlo. Jak byste ráno reagovali Vy na takový přivolaný výtah?

Remi Gaiilard - Ranní VýtahTakhle ráno spěcháte na úřad, docela máte fofr, tak přivoláte výtah, a když přijede, zjeví se před Vámi něčí obývák, nebo ložnice. Každopádně v tom obýváku v posteli někdo spí a vy už se tam jaksi nevejdete. Rémi Gaillard si zase pohrál s nápadem a opět pár lidí zdařile šokoval. Koho nebo co byste rádi potkali ve výtahu Vy?

Rémi Gaiilard - Mario a Sonic ve VýtahuDalší výtahová scénka, kde už podle názvu víte, o čem to tentokrát bude. Nebo spíše o kom. Výtah zablokují dva herní hrdinové Mário a Sonic. Rémi Gaillard si opět vsadil na silné hráče a asi to trefil. Paní, která si přišla přivolat výtah, je nejdřív překvapená z Mária v jednom výtahu a pak poměrně šokovaná ze Sonica v tom druhém. Jaká by asi byla Vaše reakce?

Rémi Gaiilard - Mafiánský VýtahVelmi dobře natočená scénka, jak vystřižená z Kmotra. Rémi Gaillard si tentokrát střihl roli mafiánského bosse, který nakonec s naprostým klidem zastřelil mafiána č. 2 ve vedlejším výtahu. Celé to viděl jeden vyděšený svědek. Jeho úprk na konci, to už nafilmované nebylo. Co byste dělali Vy na jeho místě?

Remi Gaiilard - Lovecký výtahMladý muž si přivolává výtah a najednou se ze dveří od schodiště vyhrnou zajíc a kachna. Takhle určitě začíná spousta vtipů, ale čtěte dál. Mladý muž se nenechá vykolejit a čeká na svůj výtah. Z něj vyběhl myslivec, který se lesním rohem snažil asi přivolat zvěř zpátky!? Mladý muž stále zůstává v klidu, přivolá si další výtah (protože ten předtím už mu ujel), mávne rukou a říká si „No a co". Rémi Gaillard měl zase zajímavý nápad. Líbí se Vám scénka?

Rémi Gaiilard - Krysí VýtahKrysu by určitě ve výtahu nečekal nikdo. A už vůbec ne takového drobečka. Rémi Gaillard má rád moment překvapení, tím odrovná skoro každého a tihle nahodilí cestující výtahem, to je radost pro jeho hry. Jestli se Vám „krysácká“ scénka líbila, koukněte na další. Jak moc kladný vztah máte ke krysám Vy?