Nejpopulárnější videa

  • Nejlepší pranky

    Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

  • Šéfkuchař

    Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

  • Tříhvězdičkový výtah

    Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Rémi Gaillard - Volejbalové utkáníV tomto sestřihu nám Rémi opět dokazuje, jak jednoduché je dostat se do týmu profesionálních hráčů. Jako nic nastoupil k mužstvu, které se chystalo ke hře a dokonce se s nimi nechal i nafotit do novin. Také se stačil pozdravit se soupeři, vypadá to, jako by si ho opravdu nikdo nevšiml. Rémi Gaillard tohle prostě umí. Také by Vás zajímalo kdy mu na to přišli?

Remi Gaillard - PlaváníNapuštěný bazén plný vody – to přímo vybízí k tomu, aby si tu Rémi zaplaval. Proč ne. Nevadí, že to není veřejné koupaliště, ale obchod. A už vůbec mu nevadí publikum, naopak. Myslím, že by klidně rád předvedl ještě salto vzad, kdyby ho nechali. Jedno se musí nechat, Rémi Gaillard umí překvapit. Taky Vás to pobavilo?

Remi Gaillard - Tony Parker vs. Remi GaillardRémi Gaillard evidentně sportem žije. Tentokrát basketbal. Dalo by se říct, že Rémi a Tony Parker míčem vládnou. Přesné oko a chuť porovnat své síly ve střelbě na koš, to je to, co je dnes přivedlo do tělocvičny, kde předvádějí úžasné triky s míčem. Je vidět, že to nedělají poprvé. Tak co, líbí se Vám tyhle basketbalové parádičky?

Remi Gaiilard - Městský TouchdownRémi si opět zasportoval, ale jak už to tak bývá, nebyl nikde na hřišti, ale ve městě a navíc, chtěl si zahrát americký fotbal. Někoho rozesmál, někoho namíchl a někoho přímo naštval. Nakonec si opět troufl i na policisty, kteří se na něj sesypali jako vosy na med. Co myslíte, dostal pokutu?

 

Rémi Gaiilard - PotápěníRémi Gaillard dostal úžasný nápad. Zachtělo se mu potápění. K pobavení návštěvníků zoo se Rémi převlékl do neoprenu, do ruky vzal harpunu (zřejmě kvůli obraně, kdyby potkal žraloka), přelezl zábradlí a skočil do vody. Zážitek to musel být krásný, ale skončilo to fiaskem. Rémiho opět vyvedli, div že ne v řetězech. Co Vy, fandíte potápění?

Remi Gaiilard - SurfingSurfování trochu jinak – Rémi Gaillard se rozhodl naučit se surfovat. Nechtěl být hned prozrazen – sporty mu obecně jdou, jen to surfování zatím nic moc. Inkognito status mu zajišťovala blonďatá paruka, ve které ho nikdo nepoznal. Vzal si prkno a šel. Co na tom, že to bylo prkno žehlící. Posuďte sami, jestli se mu scénky povedly. Líbilo se?

Remi Gaiilard - SumoSumo zápas v kruhu nebo v kruhovém objezdu, to je fuk. Kdo bude vytlačen z kruhu, toho zřejmě přejede auto. Ano, pánové zápasí na život a na smrt. Jen provoz byl zrovna poměrně velký, tak se divím, že se nestala žádná nehoda, když řidiči při odbočování koukali, co se to tu děje. Ano, Rémi Gaillard opět boduje. Zkoušeli jste někdy sumo?

Remi Gaiilard - TenisDalší z krátkých scének, kdy se Rémi Gaillard nebojí přímého střetu s policií. On si prostě nedá pokoj. Rémi se jako jeden z mála policie vůbec nebojí, o respektu se asi taky nedá mluvit. Policejních videí je na webu www.remigaillard.cz opravdu hodně, tak se koukněte. Pochlubte se, jaké vztahy máte s policií Vy?