Nejpopulárnější videa

 • Nejlepší pranky

  Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

 • Šéfkuchař

  Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

 • Tříhvězdičkový výtah

  Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

O Rémim

Rémi Gaillard je komik pocházející z Francie, přesněji z městečka Montpellier. Internetovou celebritou se stal díky kontroverzním videím, ve kterých si s nikým nebere servítky, a to ani s policisty. Jeho nejoblíbenější videa jsou s převleky. Rémi se ve svých videích převléká za zvířata, zpěváky, sportovce nebo různá zařízení. Těmito nejrůznějšími převleky dokáže všem, zejména pak svým spoluobčanům ve Francii, pořádně zvednout mandle.

Rémi Gaillard

S tímto „koníčkem“ Rémi začal v roce 1999, kdy se vsadil s kamarády, že natočí video se skrytou kamerou. Takovýto typ videí byl v té době velice populární. Rémi se vsadil, že do 14 dnů bude v televizi se svým vlastním videem, bohužel se mu to nepovedlo a sázku prohrál. Naštěstí pro nás, a zřejmě i Rémiho, ho zanedlouho vyhodili z práce, kde byl prodavačem bot. A tak to pak všechno začalo …

Jeho první zveřejněné video na internetu, bylo jeho sprchování v myčce aut. Tohle však Rémimu nestačilo a každé pondělí začal s kamarády a skrytou  kamerou vyrážet do ulic mezi nic nečekající francouzské spoluobčany a natáčet jejich reakce.

Rémi se ve videích dostal na různá sportovní utkání převlečený za hráče. Např. v roce 2002 slavil vítězství fotbalového klubu Loreint ve francouzksém poháru. Zde si dokonce potřásl s nic netušícím prezidentem Francie Jacyuesem Chiracem. Poté se objevil v online vysílání Eurosportu, kde zpíval hymnu a pozdravil se s rozhodčími po boku celého týmu v házené. Rémi dokonce stál na stupních vítězů v Tour de France a stál na pódiu kulturistické soutěže Mister Universe. S policisty se také nepárá, krade jim čepice, pokutové bločky, chytá je do sítě na motýly nebo jim střílí fotbalové míče do auta, a to vše přímo před jejich zraky.

Díky těmto videím se stal Rémi nejsledovanější internetovou celebritou nejen ve Francii. Jeho profily na sociálních sítích Facebooku a Twitteru mají milióny odběratelů. Jeho videa mají vysokou sledovanost (jednu miliardu zhlédnutí). Přičemž tyto čísla neustále rostou. Je to také proto, že Rémi nezahálí a stále natáčí nová a nová videa.

Bohužel to má i stinnou stránku. Rémi má na svém kontu stovky žalob. Několikrát byl dokonce zatčen policisty, a to přímo při natáčení skrytou kamerou. V roce 2014 dokonce vyrazil na filmová plátna s filmem WTF, který je o tom všem, co se mu přihodilo za posledních několik let.

 

Jste-li fanouškem Remiho, tak sledujte tento fanouškovský web, který Vám přináší všechny Rémiho videa a informace o něm. Děkujeme za přízeň.

Další informace

 • Datum narození: 7. února 1975
 • Místo narození: Montpellier, Francie