Nejpopulárnější videa

  • Nejlepší pranky

    Rémi Gaillard - Nejlepší prankyTady nám Rémi Gaillard nabízí sestřih  těch nejzajímavějších  a nejvtipnějších scén, které je možné také dohledat na webu www.RemiGaillard.cz . Je to takový průřez jeho pokusy o humor převážně ze sportovního prostředí. Úsměvné, vtipné, komediální – Rémiho smysl pro humor asi nezná hranic, určitě nás brzy překvapí dalšími prankami.

  • Šéfkuchař

    Remi Gaillard - ŠéfkuchařTady se Rémi Gaillard představil jako kuchař a myslím, že postupoval celkem správně. Nejdřív přidal ingredience, zamíchal a ochutnal. Slané to asi bylo dost, jinak by určitě i dosolil. A pak už toho moc nestihl, protože si pro něj přišli pánové plavčíci. S těmi není radno si zahrávat, proto nechal vaření na jindy. To by mě zajímalo, co bude vařit příště, a kde?

  • Tříhvězdičkový výtah

    Remi Gaiilard - Tříhvězdičkový výtahNázev napovídá, že výtah v tomto hotelu není jen tak obyčejný výtah. Paní, která čeká, až výtah přijede je nemile překvapená, že v jejím výtahu někdo večeří. To jsou věci. „Asi nějaké novoty" jako by říkala. Rémi Gaillard opět šokuje svými nápady. Vy byste se určitě k večeři přidali, že?

Rémi Gaillard - Crazy FrogČekáte na letišti na kufry? Taky to trvá tak dlouho? Proste nudaaaaaa. Od toho je tu Rémi Gaillard, pro kterého není problém si z fleku zahrát třeba na crazy froga a projet se na zavazadlovém pásu. Rémi nemá zábrany a opravdu se baví, když je středem pozornosti. Tady pobavil kupu lidí, rozesmálo Vás to taky?

Rémi Gaillard - Výpadek prouduPředpokládám, že teď mělo přijít něco velkého, čím by Rémi Gaillard opět všechny ohromil. Ale místo toho něčeho přišla TMA - určitě to bylo znamení od boha,  aby Rémi už víc nevybočoval z proudu, takhle už to asi stačí, co myslíte?

Rémi Gaillard - TanecnikNo jo no, Rémi měl prostě potřebu si zatančit a výloha v obchoďáku je k tomu jako stvořená, nemyslíte? Už jen chybělo, aby se zhaslo a ty disko koule začaly blikat. Rémi Gaillard a jeho taneční kreace uchvátily evidentně nejednoho kolemjdoucího. Určitě si lidi šeptali „Konečně se tu taky něco děje!" Co Vy, střihli byste si taky číslo za výlohou?

Rémi Gaillard - RoxanneZnáte ten pocit, kdy máte ve sluchátkách váš oblíbený song a vyloženě máte chuť si ho nahlas zazpívat? Tak tímhle pocitem asi často trpí také Rémi Gaillard, který v této scénce předvedl svůj pěvecký talent. Bohužel moc o talentu to nebylo, ale vtipné to bylo. Rémi chtěl tentokrát zazpívat celému obchoďáku. Nejdřív si asi všichni říkali „Bože, co se to děje", ale pak už se jen smáli. Co Vy, zpíváte si občas taky na veřejnosti?

Rémi Gaillard - Želvy NinjaSestřih zábavných scének, které jsou nabity Rémiho pokusy rozesmát lidi. Dokonce je i vkusně doprovázen jeho zpěvem. Pokud chcete vidět celá videa, ne jen v sestřihu, jsou k dohledání zde na stránkách www.Remigaillard.cz. Baví Vás Rémiho smysl pro humor? Překvapí Vás někdy jeho odvaha a troufalost? Pro srandu udělá asi skoro všechno, co říkáte?

Rémi Gaillard - DJ RemiRémi využil situaci a obsadil „volný" mixovací pult. Alespoň mu připadalo, že to mixovací pult je. Myslím, že by zahrál dobře, kdyby ho vzápětí neprokoukli majitelé téhle občerstvovačky a nevyvedli ven. V hlavní roli opět Rémi Gaillard jako DJ Rémi, který vtipně a originálně zaujal kupu lidí. Co Vy, mixujete taky?

Rémi Gaillard - Disco VýtahNe každý výtah Vás doveze tam, kam chcete a zrovna tenhle určitě ne. Dřív ho obsadil Rémi Gaillard, který tu právě pořádá disco. Paní, která si výtah přivolala, nejdřív trochu překvapená byla, ale s naprostým klidem si šla přivolat druhý. V tomhle domě je asi s výtahy něco v nepořádku. Líbilo se Vám to taneční číslo?